شعبه ۱

تهران نیاوران کوچه فرشته طبقه ۳ واحد ۴

شعبه ۲

بانه خیابان شهدا پاساژ شهرداری

سوالات متداول

لطفا قبل از ارسال پیام به ما سوالات متداول را بخوانید.

آیا می توانم کالا را به صورت تلفنی بدون ثبت در سایت خرید کنم ؟

بله ؛ با تماس با واحد فروش به شماره های
09911478326می توانید کالا را به صورت تلفنی خرید نمایید.

آیا ممکن است کالایی که سفارش می دهم موجود نباشد ؟

کالاهایی که در سایت ثبت شده اند موجود هستند اما گاهی ممکن است به دلیل سفارش تعداد بالا یا همزمان بیشتر از موجودی انبار سفارش گیری شوند ؛ یا کالا هایی که موجودی آنها کم است به دلیل ناسالم بودن ، عدم موجودی اعلام شود که در این صورت سریعا برای شما تهیه و ارسال خواهیم کرد.

هنگام تحویل گرفتن کالا باید به چه مواردی توجه کنم ؟

هنگام تحویل گرفتن کالا باید به آسیب های فیزیکی و شکستگی و خط خوردگی کالا ها توجه شود و از تحویل این کالا ها خود داری شود . همه کالا ها هنگام تحویل قبل از پرداخت پول باید تست شوند غیر از کالا هایی مانند کولر ؛ یخچال ؛ لباسشویی و ظرفشویی که نیاز به نصب دارند ، فقط تست کافی است .

آیا می توانم کالا را در روز و ساعت مشخصی تحویل بگیرم ؟

برای مشتریان تهران و کرج ؛ زنجان ؛ تبریز ؛ ارومیه و شهر های در مسیر تهران این قابلیت در ایام عادی هست اما برای فصل هایی مانند زمستان و برای کالا هایی سنگین مانند یخچال این سرویس قابل ارائه نیست ؛ بهتر است قبل از خرید هماهنگ کنید

پیش از خرید کالا چگونه مطلع شوم ساخت کجاست ؟

کشور سازنده روی کیفیت کالا تاثیری ندارد و برند معتبر است که کیفیت کالا را تضمین می‏‌کند و فقط به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که بسیاری از کالاها در چین تولید می‌شوند. در سایت نوشتیم اما برای اطمینان بیشتر به صورت تلفنی جویا شوید.

برای نصب کالای گارانتی شده با چه شماره ای باید تماس بگیرم ؟

شماره نصاب سرویس کار های شرکت گارانتی در دفترچه نوشده شده و شهر هایی را که در دفترچه ها نیست باید از دفتر مرکزی شرکت گارانتی که شماره انها بر روی جلد دفترچه قید شده است جویا شوید.

یک ایمیل برای ما بفرستید

شعبه ۱

تهران نیاوران کوچه فرشته طبقه ۳ واحد ۴

شعبه ۲

بانه خیابان شهدا پاساژ شهرداری

شماره تماس مدیر فروش

۰۹۹۱۱۴۷۸۳۲۶